Skip to main content
TRT Müzik

TRT Müzik

这是Turkey的电视频道。这是您可以在家中和移动设备上在线观看的频道,您的移动设备已连接到互联网,包括手机,平板电脑,PC/笔记本电脑,Android设备,iPhone/iPad和智能电视。 我们是您可以使用的互联网电视信号提供商之一。 该频道为其提供了最佳视频质量的在线视频流。

观看TRT Müzik直播。Turkey电视频道

 发表于 June 22, 2017, 并最后修改 5 months ago.

  Use Link instead
TRT Müzik
8.7
3 用户
5
4
3
2
1

由于连接性的差异,有时候实时馈送或实时分数不会快速更新; 如果您遇到任何问题,请刷新页面。

打开原始页面 ☛ 点击这里.

TRT Müzik is a Turkish television channel owned and operated by Turkish Radio and Television Corporation. It broadcasts 24 hours music programs featuring music magazines and talk shows. TRT Müzik can also be watched on TRT 4. This is the MTV version of the Turkish language.

İzleyicilerini geçmişten geleceğe eşsiz bir yolculuğa çıkaran TRT Müzik, kaliteli müzik yayıncılığında lider konumdadır.

TRT Müzik; başta Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği programları olmak üzere; canlı performansları, albümlerin çıkış hikayelerini, en güncel müzik listelerini, konserlerdeki sahne arkası görüntülerini, TRT arşivinden beslenerek başka hiçbir yerde olmayan görüntüleri müzikseverlerle buluşturan nostaljik klipleri ve kaliteli müziğe dair daha birçok şeyi izleyicileriyle buluşturmaktadır.

Müzikseverlerin, içlerindeki sesi dinlemek için bir numaralı adresi olan TRT Müzik, hayatı notalarla renklendirmeye devam edecek!

我们与广播没有任何关联,并且“TRT Müzik”也不对其内容负责。 所有内容均为“TRT Müzik”版权所有。 各自所有者。

放弃 - live-TV-channels 是绝对合法的,只包含指向互联网上其他网站的链接,这些网站提供嵌入式功能,如Youtube,Facebook,Filmon,Livestream,Dailymotion,ustream.tv ...我们不会托管或上传任何内容 视频/媒体文件,live-TV-channels 不对其他链接网站内容的合法性负责。 如果您有任何法律问题,请联系相应的媒体文件所有者/托管服务商。

Top